Relsa | 1/4

2. ledna 2014 v 20:09 | xNelax |  Příběhy | Romány
Kdesi, daleko daleko od naší země žila Relsa. Byla to dívka z bohaté čtvrti v Anglii. Byla vznešená ale ani né nafoukaná, byla milá a normální dívka co se chtěla bavit...... Byla tak nešťastně zamilovaná do jednoho prostého kluka který nebyl bohatý ale měl srdce nadevše. Relsa byla zamilovaná opravdu hrozně moc a nechtěla jiného.... Však on do ní byl taky blázen. Udělali by pro sebe cokoliv by dokázali.

Však rodiče Relsi byli zase vybíravý. Chtěli ženicha co by měl milioni ale aby oni zbohatli...... Relsa ale všek to jejich ,,miláčku, kdyby alespoň někdo na úrovni ale takový chudák z vesnice, to po nás nemůžeš chtít zlato......."

A tohle Relsa při poptávce schytala každý den. Jednou večer se tak Relsa procházela po břehu moře a najednou přiběhl Sebastian a povídá ,,Relso, jsme konečně spolu. Nevidí tě odsud někdo? Aby nás nenačapali že jsme spolu bylo by to špatné tvoji rodičové by zuřili." V tu chvilku se vyděšeně Relsa otočila a když ho spatřila, tak mu skočila po krku. ,,No Sebastiane, ty jsi se odvážil k nám na břeh? Jsi odvážný že se nebojíš mích rodičů..." odpověděla Relsa. ,,Ale, kdepak... hlavně že jsi tu ty a víš co já bych pro krásku nebeskou udělal."

Řekl Sebastian s plným hrdlem lásky. ,,Ach, ty jsi romantik a objetuješ pro mě....UTEČ!" Zvolala náhle zničeho nic Relsa. Otec koukal z okna přímo na Relsu a Sebastiana. ,,Proč Relso miláčku! Já od tebe nechci být odloužen zase!" Řekl Sebastian Relse. ,,Povídám ti UTÍKEJ! Kouká se otec z domu přímo na nás...ale n-e.....už jsem běží...Rychle UTEČME SPOLU!"

Zvolala Relsa a už se hnal otec Relsy za nima a křičel ,,ty jeden Sebastiane, nech tu Relsu jednou pro vždy a ty Relso, okamžitě se vrať domů a už nikdy ho neuvidíš, o to se postarám přímo já!" Křičel za Relsou a Sebastianem otec. Relsa váhala zda utéct ale když toto slyšela, měla okamžitě jasno......

Pořád utíkala a nezastavila se.... Uvědomila si že Sebastian je její láska a že jí nenechá...... Otec už nemohl a tak padl na zem celý znavený. Relsa se polekala ale Sebastian jí držel za ruku a běžel s ní. Relsa by se moc ráda vrátila k otci a pomohla mu ale už nemohla. Vybrala si Sebastiana, rozhodla se.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná dívka Tajemná dívka | Web | 3. ledna 2014 v 11:16 | Reagovat

Wow jsi skvělá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama