Christoper & Madonna | 2/2

2. ledna 2014 v 22:25 | xNelax |  Příběhy | Romány
Omlouvám se když tam bude ,,Chritoper" je to překlik tak pardon má to být ,,Christoper":

Christoper byl tak nenápadný ale všichni si všimli že postrádá Madonnu. Další den ve zprávách bylo, že je pohřešována dívka jménem Madonna Remeliemdová a že se hledá. Chritoper se jenom v obličeji usmál a cuknul koutkem. Napil se sklenice vína a sledoval zprávy dál.

Po pár dnech se ve zprávách ukázalo, že Madonna Remeliemdová byla nalezena mrtvá. Byla prý zabalena v pytli a ubodána. Vrah prý zanechal otisky, tak to bude snadné. Ale nebylo tak moc, jak si všichni mysleli. Na Madonnu vzpomínali úplně všichni co jí znaly a na pohřeb přišla celá základní a střední škola takže tak 2,000 lidí na 1 pohřbu 1 výjmečné dívky Madonny. Kupodivu přišel i Christoper a plakal. Ale ostatní holky jako třeba Jessica Madonnina nejlepší kamarádka na něj koukaly úplně jinak.

Připadalo jim, že je to jenom chlap kterej jí nemiloval a jenom proto, aby dokázal že jí měl rád tak přišel na pohřeb Madonny. Bylo to moc smutné..... Hledaly se otisky prstů. Na pytli i na noži bylo spusta otisků. Byli to otisky do jedličky... policie tedy začala pátrat po vrahovy.... Pátrali ale nikoho nenašli. Ti policajti přišli ke Christoperovomu domu. ,,To je poslední Jeffe, tady musí být, nebo se snad neznám." Řekl jeden s policistů, když stál před domem Christopera.

,,No, šéfe" povídá další polda ,,mohl taky úplně přirozeně zdrhnout. Jaký chytrák by zůstával v té Zemi, kde vraždil pane?" Tázal se zase malý policajt. ,,No, každopádně zkusit to musíme. Příjdeme na toho chladnokrevného vraha co jí zabil a dáme mu pořádně do nosu.... kdyby to říkál on tak říká že do nosu dostane!!!!!" No tak policie zazvonila zdvořile na zvonek. Nikdo se neozíval ale bylo rozsvíceno.

,Šéfe, asi nás ignoruje! Budeme na něj muset silněji pokřiknout!!" Řekl Jeff statečně. ,,Hele, ujasníme si tu pravidla Jeffe. Já jsem kápo a ty jsi jenom můj poddaný a já vymýšlím nápady nikoliv ty!! Kapišto Jeffe??" Řekl Barney jako šéf namachrovaně. ,,No dobře, no ale to tu budeme stát?" Řekl Jeff. ,,Jenom meleš a zamlouváš to tak si nestěžuj.... tak ok jdeme na to!" Řekl Barney..... ,,Jménem zákona prosím otevřete.... je tu policie a bude se vyšetřovat!!!!"

Řekl odvážně Barney. ,,Ale šéfe, vyšetřujem už 2 dny?!" Poznamenal Jeff. ,,Ty vole už mě neštvi a pomoz mi radši domlouvat!!!" Řekl zase rozzuřeně Barney. ,,Prosím otevřete nebo vaše krásné dveře z truhlářství...moment, jaké to bylo truhlářství??" Zeptal se v nepravý moment Jeff. ,,Ach, ty kluku jeden mrňavá, z tebe jednou kápo nebude...." Vzdychal Barney nad svým učedníkem. ,, Jménem zákona ty dveře otevřete nebo je vyrazíme a dojdeme si pro vaše otisky samy!" Zvolal Barney že za chvilku přiběhla celá vesnice.

,,Nechte mě prosím napokoji nic jsem neudělal a dveře mi nevyrážejte stály mě mení a ještě k tomu jsem o ně mlátil s Madonno....teda no že jsem..." Řekl Christoper ale asi mu ujelo to, že tam dole stojí poddaní zákona. ,,Já jsem to vědla!!" Ozvalo se z chumlu holek co koukaly na to vyšetřování. ,,Kdo co věděl?? Hej ty osobo přistup k nám líže!!" Zvolal Barney ,,to je rozkaz!!" Dívka z černými vlasy vystoupila a odhalila svůj plášť. Hle......

Byla tam....MADONNA!!!!!!!!!!!!!!! Tomu nikdo nemohl ani uvěřit vždyť ona zemřela její tělo bylo nalezeno její podoba všechno!!!!! Jak mohla takhle Madonna rázem obživnout když už i byla hluboku pohřbena!!!! ,,Já jsem věděla že mě budeš chtít zabít po tom, co jsi zjistil že čekáme dítě!" Zvolala Madonna nahoru do pokoje. V tu chvilku vyběhl ven z domu Christoper a koukal jako vyvoraná myš.

,,A-a-a-ale přece já tě zabil? Ručtě jsem tě omlátil o dveře a potom jsem tě ještě dobodal! Jaktože že na mě právě teď hledíš? Ty jsi čarodějnice! Jsi něco nelidského!!!" Řekl Christoper Madonně. Opravdu nemohl uvěřit vlastním očím!!!!
,,Ále, ty hlupáčku. Jednou jsem ti říkala že mám dvojče ale ty jsi mě neposlouchal. Poslala jsem Marinu tam, aby ti pověděla že máme miminko a že ti to sama říct nedokážu. Asi si se vytočil a prý na Marinu řval ale ona se snažila říct že není já a že opravdu za nic nemůže!!!

Ty si jí totiž zabyl, aniž by sis uvědomil že jsem ti psala SMS a zrovna ti přišla a i si si jí četl!!! Zabil si mojí sestru Marinu a ona tam šla v dobrém. Víš jaká to pro nás byla rána? Jsi spokojen? Áh počkat nemůžeš být htěl si zabít mě tak si posluž!!" Řekla Madonna Christoperovy!!!!!! ,,Ale ne, Madonno byl jsem jenom vytočený. Já tě miluji napořád ale znáš mě, jsem nervní!!!" Řekl Christoper. ,,Ale tak moc že by si mě byl...ne byl si mě schopný zabít!!"

Řekla Madonna a ještě dodala ,,už nikdy s tebou nebudu a neměla jsem ti věřit nikdy pros si na koulenou ale prostě ne?!" Řekla mu a z brekem a vzpomínkou na Marrinu odeběhla a nebála se běžet po silnici. Christoper byl zničen a řekl si že tenhle příběh by neměl konce. Christoper ze snažil Madonny získat zpět ale nedařilo se mu. Raději napsal Madonně rozlučný dopis a zanechal ho i rodině.

,,Milá Madonno,

moc mi chybíš a chtěl jsem tě zpět ale ty jsi se na mě vykašlala kvůli tomu, že jsem zavraždil Marinu. Nechtěl jsem ale byl jsem naštván ale teď, když to čteš sem dávno mrtev. Takže tohle mělo být jenom moje poslední zbohem té nejlepší dívce a zároveň nejlepší náplni života. Byla jsi jediná pro co jsem dýchal ale už je tomu konec. Moje vražda se konala skokec z mrakodrapu v 23:00. Touto dobou je 22:30. Pá loučí se tvoje životní láska Christoper Green......"


Šel přes Madonnin dům a hodil dopis do schránky. Ukápla mu slza ale každý jednou musí odejít pryč ze světa. A stejně tak musel jít Christoper Green. Mohlo být Madonna Greenová ale nic se nevyvedlo tak, jak si lidský život představil. Vylezl na mrakodram a bylo 22:58 když dolezl. Všichni lidé měly oči jenom na něm a on spustil:

,,Moji nejdražší, já Christoper Green opuštím svět ve svých 32 letech kvůli jedné osobě. Jmenuje se Madonna

Remeliemdová aje jí 30 let. Chodil jsem s ní a vzal si jí ale vážně se pohádal. Zabil jsem její dvojče Marinu Remeliemdomovou která byla stejná a chtěla mi jenom za Madonnu sdělit, že čekáme malé. Já se ale naštval a myslel si že je to Madonna a tak jsem zabil Marinu krutou vraždou!!! Omlouvám se za to ale už nemám pro co žít. Právě teď skočím z tohohle mrakodrapu a budu navždy odpočívat v pokoji a odstřížen od starostí!!!"


A jakmile to dořekl, odbila jedenáctá. V jeho srdci řekl ,,Sbohem Madonno, miloval jsem tě ale vše jednou skončí a i já.." A skočil. Když dopadl na zem, přiběhli doktoři a hned mu začali šahat na tepny. Madonna už jenom na rychlo přiběhla a zvolala ,,Christopere já te miluji!!!!!" A myslela, že to stihla v ten pravý čas. ,,Madonno, přišla jste pozdě. Chlapec o Vás mluvil to ano ale už skočil..." Řekla stará babka co byla svědkem. ,,Cože??........a přežil to?? Prosím řekněte že to zvládnul..." Řekla nadějně Madonna!!!

,,Děvenko, kdo by přežil pád z mrakodrapu.....bohužel ten Christoper Green je mrtev ale já nevím zeptej se doktorů!" Řekla babička. ,,Děkuji, moc jste mi pomohla víte, moc ho miluji...." A Madonna se rozběhla k doktorům. Měly nějakého člověka přikritého alobalem a prostěradlem ještě na to. ,,Ach ne, prosím Vás páni doktoři jak je na tom Christoper???" Řekla Madonna. ,,Možná by měl naději ale musíme ho akutně převest tak nezaclánějte jestli chcete aby přežil tohle. Tohle přežije málo kdo byl by to 1. človk historie co y to přežil!!!"

Řekl nerví doktor a rychle pospíchal s nosítky do Sanitky....,,Můj bože, Christ má ještě naději ale já doufám v to, že se uzdraví a budeme Greenovi..a..." Pak už jse Madonna rozplakala a jenom utíkala za Sanitkou..... Když ho dovezli, Madonnu nepustili. Madonna doma v posteli byla celá nervní. Bála se o Christopera moc!!!! Druhý den za Christoperem mohla...,,Christ jak se cítíš???" Řekla Madonna ,,byl bych radši mrtev Madonn!" Řekla Christoper. ,,Ne, vydrž to!! Co je....ne.....co...co...tě bolí ????????" Řekla vyděšeně Madonna. ,,Ach. bolí mě strašněěě moje hlava a srdce já ....... Madonno zbohem a miloval jsem těěěěěěěě------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------" A rázem se ozval tento zvuk: píííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí... a to pokračovalo.

,,Ne, to zvládneš PANE DOKTORE ON...CHRISTOPER ASI ZEMŘEL!!!" Zvolala Madonna na celou nemocnici!!!!! ,,Pane bože, volejte doktora Smisse bouchneme a vy slečno Madonno prosím opusťte sál. Děkujeme..." Madonnu museli vyvést ven...... Za sklem naplácnutá Madonna koukala dovnitř do pokoje. Viděla že s ním je velice hodně práce....po posledním bouchnutí nenaskočil....Ukázl na sestřišku "mrtev" a zahalili ho. ,,NÉÉÉÉÉ, CHRITOPERE NEEE!!!!!" Zakřičela Madonna a přiběhla k němu. ,,Christopere pojď...to zvládneš bouchněte ho prosím...udělejte ještě něco on to zvládne je silný.. rychle dělejte něco musíte sakra.............." Histerčila Madonna!!!!!!

,,Slečno Madonno je mrtvý budete to muset snést je to těžké já vím ale nic už pro něj nemůžeme udělat..."
Na pohřbu byla Madonna a jeho celá rodina. Mohl to být takový hezký život a jedna noc ho zkazí.................


THE END :3 BY xNelax :3

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tajemná dívka Tajemná dívka | Web | 3. ledna 2014 v 11:13 | Reagovat

Wow!! to je vinikajcí!!!!!!!!! :-)

2 Hm Hm | 4. ledna 2014 v 16:08 | Reagovat

To je praví?????

3 Tauriell Tauriell | 10. ledna 2014 v 20:05 | Reagovat

Wow super! :-)

4 Tauriell Tauriell | Web | 11. ledna 2014 v 13:09 | Reagovat

oh bože nevěřte zase tomu že 3 jsem já! :-! ale ano povídka boží!!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama